„Złote Gody” mieszkańców Gminy Milejów

Jak co roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w pięknym wydarzeniu, jakim jest 50– lecie pożycia małżeńskiego, czyli „Złote Gody” mieszkańców naszej gminy. W tym roku Jubileusz „Złotych Godów” odbył się w odnowionym Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie w dniu 15 grudnia.

Jubilatów przywitała Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – Pani Zofia Tchurzewska. Podczas uroczystości Wójt Gminy Milejów – Pan Tomasz Suryś dokonał uroczystego aktu dekoracji Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które są przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństw z terenu gminy Milejów. Włodarz gminy skierował do Jubilatów słowa uznania i podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie oraz za piękny przykład dla młodego pokolenia. Nie zabrakło również tortu i symbolicznego toastu. Uroczystości oprawę muzyczną zapewnił zespół „Zapłocianie” oraz zespół „40 +” działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie. Oprawę artystyczną przedstawiła jedna z topowych polskich par tanecznych – Bartosz Lugowski i Julia Suryś, którzy tańcząc walca angielskiego, tango oraz foxtrota zabrali naszych Jubilatów w piękną, magiczną podróż.

Jak pisał Jan Kochanowski „Nic wiecznego na świecie, radość się z troską plecie…. Lecz na szczęście wszelakie, serce ma być jednakie”.

Wszystkim parom składamy gratulacje oraz życzymy zdrowia, miłości i kolejnych 50 lat razem.

Data opublikowania: 12:51, 19 grudnia 2023

Kategorie: Galeria