Konkurs fotograficzny „Murale w Dolinie Giełczwi”

LGD „Dolina Giełczwi” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Murale w Dolinie Giełczwi”.W ostatnich dniach na obszarze Doliny Giełczwi zostały wykonane 4 antysmogowe murale ścienne. Wykonawcą jest firma Wallart z Warszawy.

Murale powstały w ramach realizacji projektu współpracy „Rekreacja i atrakcja” realizowanego w partnerstwie z LGD Poleska Dolina Bugu. Projekt ten jest współfinansowany w ramach w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”, działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego PROW na lata 2014-2020.

 

Co trzeba zrobić?

– Wykonać fotografię prezentującą jeden z 4 antysmogowych murali ściennych wykonanych na zlecenie LGD „Dolina Giełczwi” i znajdujących się na terenie gmin: Milejów, Piaski, Rybczewice i Trawniki. Celem tych fotografii będzie rozpowszechnienie informacji o muralach, a tym samym promocja obszaru. (Fotografie mogą przedstawiać tylko mural, można pozować na tle muralu, można pokazać dany mural o różnych porach dnia/nocy, fotografia może „dokumentować” prace nad muralem).

– Przesłać 1 fotografię wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres e-mailowy LGD: biuro@dolinagielczwi.org

Można zgłosić tylko jedno zdjęcie.

 

Nagrody:

Dla Zwycięzców mamy atrakcyjne nagrody – karty podarunkowe o wartości 500 zł do sieci sklepów Decathlon.

Pierwszą nagrodzoną fotografię wyłonią internauci podczas głosowania na Facebooku, a drugą wskaże jury konkursowe LGD.

 

Kto może wziąć udział?

Uczestnikiem konkursu może być pełnoletni mieszkaniec obszaru LGD, tj. gminy Mełgiew, Milejów, Piaski, Rybczewice lub Trawniki.

 

Termin:

– Fotografie można przesyłać do 5 listopada 2023 r.

– Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 15 listopada 2023 r.

Data opublikowania: 11:33, 31 października 2023

Kategorie: Aktualności