Referat Finansowo - Podatkowy

Monika Kozioł - Kierownik referatu
telefon: 81 5358959
email: m.koziol@milejow.pl

Jolanta Franczak - Inspektor ds. księgowości budżetowej
telefon: 81 7572005 w. 21 lub 81 5358960
email: j.franczak@milejow.pl

Renata Majcher - Inspektor ds. księgowości budżetowej
telefon: 81 7572005 w. 21 lub 81 5358960
email: r.majcher@milejow.pl

Marta Jóźwiak - Specjalista ds. księgowości budżetowej
telefon: 81 7572005 w. 36 lub 81 5358945
email: m.jozwiak@milejow.pl

Urszula Borowiec-Niedziela - Specjalista ds. księgowości
telefon: 81 7572005 w. 36
email: u.borowiec-niedziela@milejow.pl

Beata Majdańska - Inspektor ds. wymiaru zobowiązań pieniężnych
telefon: 81 7572005 w. 18 lub 81 5358942
email: b.majdanska@milejow.pl

Anna Gajosz - Młodszy referent ds. wymiaru zobowiązań pieniężnych
telefon: 81 7572005 w. 18 lub 81 5358942
email: a.gajosz@milejow.pl

Dominika Struzik - Specjalista ds. wymiaru zobowiązań pieniężnych
telefon: 81 7572005 w. 18 lub 81 5358942
email: dominika.dlugaszek@milejow.pl

Edyta Matys - Specjalista ds. finansowo-księgowych
telefon: 81 7572005 w. 19 lub 81 5358941
email: edyta.orysz@milejow.pl

Eliza Molenda-Kopeć - Specjalista ds. finansowo-księgowych
telefon: 81 7572005 w. 19 lub 81 5358941
email: e.kopec@milejow.pl

Kamila Zielińska - Specjalista ds. finansowo-księgowych
telefon: 81 7572005 w. 19 lub 81 5358941
email: k.zielińska@milejow.pl

Lucyna Kłębokowska - Specjalista ds. księgowości budżetowej
telefon: 81 7572005 w. 37 lub 81 5358934
email: l.klebokowska@milejow.pl

Mirosława Pawlak - Specjalista ds. księgowości budżetowej
telefon: 81 7572005 w. 37 lub 81 5358934
email: m.pawlak@milejow.pl

Anna Sych - Referent ds. wymiaru opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi
telefon: 81 7572005 w. 41
email: a.sych@milejow.pl

Agnieszka Olejnik - Referent ds. administracyjnych
telefon: 81 5358946
email: a.olejnik@milejow.pl

Wioleta Iwaniak - Referent ds. wymiaru zobowiązań pieniężnych
telefon: 81 7572005 w. 18 lub 81 5358942
email: w.iwaniak@milejow.pl